Naturel Sızma Zeytinyağı

Katkısız Doğal Zeytinyağı (1 litre)

399,90 TL

Zeytinyağımız, deniz havası ve yağmur sularının bereketi ile beslenen, köy bahçelerinde veya dağlarda doğal olarak yetişen zeytinlerden üretilmektedir. Fethiye'nin çoğu yerinde, merkezde, Kemer'de, Ölüdeniz kıyılarında ve dağlarında, Saklıkent ve civarında, Üzümlü ve çevresinde bol yetişen zeytinlerimiz zamanında elle toplanarak geleneksel yöntemlerle özenle ve titizlikle sıkılır. Zeytinyağı güneş görmeyen yerlerde muhafaza edilmelidir. Bu yüzden sağlıklı cam şişelerimiz koyu yeşil renkli ve ışığı kıran cinstendir. Zeytinyağı'nın faydası saymakla bitmez, en güzel yanı da en doğal haliyle bile tüketilebiliyor olmasıdır. Sağlığa en iyi gelen yağ zeytinyağıdır.

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Taze meyve/sebze ürünlerinde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek bilgi@fethiyekoyurunleri.com'a iletilmesi gerekmektedir. Taze meyve ve sebzede iade olmayıp kullanılmayacak durumda olan meyve miktarı müşteriye gönderilecektir.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Meyve/Sebze dışındaki iade etmek istediğiniz ürünlerin, Kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir.

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.

1.Karagözler mahallesi 24.sokak no:11

FETHİYE/MUĞLA

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.