Elma Yağı (Adaçayı)

Tamamen Doğal Saf Elma (Adaçayı) Yağı (10 ml.)

59,90 TL

Elma yağı ülkemizde çoğu bölgede adaçayı olarak tanınır. Yöremizde bol miktarda yetişen adaçayının meyvesinden yapılan elma yağı tamamen doğal şartlarda sıkılarak elde edilir. Elma yağı ayrıca bronşit hastalığında tedavi için kullanılan bir yağdır. En yaygın kullanım alanı bebek bakımı için kullanılmasıdır. Özellikle bebeklerde en önemli sorun olarak kabul edilen gaz sorununda en büyük yardımcı elma yağıdır. Bu yağın bebeklerde kullanımında sabit bir yağla inceltilerek kullanılması gerekir. 2 ölçü elma yağı ile 100 ml susam yağı karıştırılarak kullanılabilir. İnceltilerek elde edilen yağ karışımıyla bebeklerin topuk altları ve göğüs kısmına masaj yapılması, özellikle gaz sancısının, bronşitin hafifletilmesinde etkilidir.

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Taze meyve/sebze ürünlerinde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek bilgi@fethiyekoyurunleri.com'a iletilmesi gerekmektedir. Taze meyve ve sebzede iade olmayıp kullanılmayacak durumda olan meyve miktarı müşteriye gönderilecektir.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Meyve/Sebze dışındaki iade etmek istediğiniz ürünlerin, Kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir.

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.

1.Karagözler mahallesi 24.sokak no:11

FETHİYE/MUĞLA

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.