Fethiye Çam Balı (1150 gr.)

Tamamen Doğal Katkısız Süzme Çam Balı

599,90 TL

Çam balımızın arıları; kışın sahilde, yazın Fethiye yayla ve köylerinde yetişen çiçeklerden, ayrıca çam, akçaağaç ,kekik, sedir gibi ağaçlardan beslenen arılardır. Köylüler, arıların özenle işlediği petekleri, aynı özenle süzerek süzme bal haline getirirler. Biz de bu %100 doğal organik balları, sağlıklı cam kavanozlarda sizlere ulaştırır, unuttuğunuz doğallığı size tattırmanın mutluluğunu yaşarız. Ballarımız tamamen doğal olduğu için belirli bir standartta üretilmez. Ballarımız Fethiye'nin en yüksek dağı olan Babadağ'ın Mendos eteklerinde üretimiştir... Katkısız doğal ballarımızı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Size ulaştırdığımız ballar diğer tüm ürünlerimiz gibi aynı yılın hasadıdır. Ballarımızı size gönderdiğimiz cam kavanozlarıyla muhafaza edebilirsiniz...

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Taze meyve/sebze ürünlerinde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek bilgi@fethiyekoyurunleri.com'a iletilmesi gerekmektedir. Taze meyve ve sebzede iade olmayıp kullanılmayacak durumda olan meyve miktarı müşteriye gönderilecektir.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Meyve/Sebze dışındaki iade etmek istediğiniz ürünlerin, Kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir.

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.

1.Karagözler mahallesi 24.sokak no:11

FETHİYE/MUĞLA

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.